niedziela, 13 maja 2012

Growing Lashes Mascara,Kobo Professional

Witajcie,Kochani :)

Już od jakiegoś czasu w drogeriach Natura można nabyć kosmetyki z najnowszej kolekcji TRUE Spring/Summer 2012 marki Kobo,której ambasadorka jest Beata Ścibakówna.

W skład kolekcji wchodzi:
-Podkład Smoothing Make-up
-transparentny puder Mineral Loose Powder
-Growing Lashes Mascara
-rozświetlacz Modelling IluminatorNajbardziej spodobał mi się tusz,dlatego postanowiłam go kupić i wypróbować :)

Na stronie: http://koktajl.fakt.pl/Kobo-kolekcja-lato-2012,artykuly,156587,1.html

Można przeczytać:  "Growing Lashes Mascara (cena 18 zł). Tusz ten nie tylko pogrubia i wydłuża rzęsy, ale specjalny, zawarty w nim składnik Widelash™ wzmacnia strukturę rzęs i pobudza ich wzrost. Po czterech tygodniach regularnego stosowania objętość rzęs może się powiększyć aż trzykrotnie!"


Jaka jest moja opinia? 
Tusz ten stosuje już od ok. miesiąca,wcześniej używałam tuszu Maybelline One by One i gdy pierwszy raz pomalowałam się tuszem Kobo byłam zawiedziona,wydawało mi się, że efekt jest  delikatny i prawie nie widać żadnej różnicy.Jednak przełamałam moja niechęć i używałam go dalej,codziennie.I szczerze pokochałam ten tusz!
Moje rzęsy są teraz o wiele mocniejsze i już nie wypadają tak często i naturalnie są gęstsze.Efekt po pomalowaniu jest bardzo naturalny,dlatego jest świetny  na dzień :) Polecam go osobą,które lubią naturalny efekt i chcą dać swoim rzęsom wzmocnienie :)Używałyście już tego tuszu? Co o nim myślicie? :)

Podobne posty:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...