wtorek, 19 lutego 2013

Rękawica do czyszczenia pędzli- zbędny czy przydatny gadżet?
Przeglądając dzisiejszą pocztę mailową, znalazłam maila od Sigmy z programu partnerskiego.
I moim oczom ukazały się rękawice, które do złudzenia przypominają te pod prysznic do mycia ciała ale jednak nimi nie są... A więc co to takiego? :)

Sigma Spa ™ Glove Brush: Rewolucja w myciu pędzli 
Sigma Spa ™ Glove Brush to szybki i skuteczny sposób, aby głęboko oczyścić całą kolekcję pędzli do makijażu. To rewolucyjne urządzenie oferuje wiele tekstur i powierzchni do demakijażu pędzli tylko przy użyciu małej ilości płynu czyszczącego.


Rewolucyjna Sigma Spa ™ Glove Brush nie jest podobny do żadnego innego produktu na rynku.Powierzchnia rękawic została zaprojektowana do czyszczenia pędzli, oferując różnorodne czyszczenia powierzchni w tym mycia, płukania, udoskonalania i kształtowania.
Sigma Spa Brush ™  zapewnia 6 unikalnych czyszczących tekstur zarówno dla pędzli  do oczy i twarzy. W powyższym przykładzie, można zobaczyć, jak łatwo jest umyć, oczyścić, opłukać i kształtować swoje pędzle! Połączono, Sigma Spa ™  Brush Cleaning Glove  i Shape Dry'n po to aby pędzle były czyste, suche, kształtne oraz po to aby ostatecznie przedłużyć ich żywotność.

Cena: 39 $


Wydaje mi się, że może to być fajna i dość przydatna rzecz dla osób które lubią dbać o swoje pędzelki.
Zawsze gdy czyszczę moje pędzle to wylewam trochę żelu na dłoń i ruchem masującym je czyszczę ale po takim myciu moja ręka jest bardzo przesuszona co nie jest komfortowe a podczas czyszczenia szampon ucieka mi przez palce przez co muszę ciągle dolewać nowego więc nie jest to też ekonomiczne.
Taka rękawica była by naprawdę ciekawym rozwiązaniem więc jeśli pojawi się w Polsce w miarę przystępnej cenie to na pewno ją kupie :)

A co Wy myślicie o takim wynalazku? Jest zbędny przy czyszczeniu pędzli czy faktycznie może się okazać czymś przydatnym? :)

Podobne posty:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...